potápěčský klub

Ženy klubu Skorpen Přerov - " Jsme 3 nejlepší závodnice v Dálkovém plavání " !

26.09.2014 20:33

Zde jsou výsledky našeho snažení v Českém poháru 2014. Nejdříve zhodnotíme samotné poslední kolo poháru. Za kategori E bojoval Tomáš Švarc a Vojta Šindler, který z některých důvodů bohužel nedoplaval trať. Celkově se umístili na 9. a 13. místě. Kateřina Padalíková se celkově, po absolvování dvou závodů, umístila na 3. místě.

Za kategorii D bojoval René Vašíček, od nějž byl očekáván nejlepší výsledek,který získal 2. místo a celkově se kapituloval na 2. místo jelikož neabsolvoval 1 kolo závodu. Dále Veronika Lavrinčíková, po nešťastných neuspěších na předchozích závodech obsadila 4. a 4. místo o pár vteřin, překonala všechny a doplavala ze závodní skupiny Veteráni a kategorie D celkově 3, ve své kategorii tedy obsadila 1. místo, hned za dvěma Veterány. Zamíchala tím tak v pořadí a tyto body ji pomohli se umístit celkově na 1. místě ve své kategorii. Děvčata Eva Bartošíková a Klára Oulehlová se umístily celkově hned zasebou na místech 11. a 12.

Jediná účastnice v kategorii C, Pavlína Barboříková, se držela své příčky a celkově obsadila 6. místo.

Kristýna Janoušková, v kategorii B, a Kamila Foldynová, kategorie A, obsadily jak v závodě tak i celkově 3. místo.

A aby toho nebylo málo, za ženské družstvo získal Skorpen Přerov 3.místo!